Baden-Powell Award, 1980-1989 Print

58th Presentaton, 1980

DAVIDSON, Brian 1st Broken Bay Rover Crew
REED, Douglas Maxwell 1st Wentworthville Rover Crew
WILLIAMS, Deborah Frances Boyd Wiley Park-Greenacre Rover Crew

59th Presentation, 1981

BOYD WILLIAMS, Deborah Frances Rover Crew
HEILBRONN, David Paul 2nd Dubbo Rover Crew
HEILBRONN, Helen Ethel 2nd Dubbo Rover Crew
OSBORNE, Daryl Walter 1st Narrabeen Rover Crew

60th Presentation, 1981

CUTTING, Graeme Trevor 1st/2nd West Killara Rover Crew
STREET, Peter Raymond 1st Corrimal Rover Crew

61st Presentation, 1982

MCKEE, Robert 1st Windang Rover Crew

66th Presentation, 1984

FRY, Michael 1st Epping Rover Crew
LORD, Heather June 1st Windang Rover Crew
THOMAS, David 1st Warilla Rover Crew

68th Presentation, 1985

CAMPBELL, Wrex Lones Rover Crew
HENNESSY, Paul Gerard Vincent 1st North Tamworth Rover Crew
PERKINS, Allan Lones Rover Crew
STANLEY, Christopher 1st East Roseville Rover Crew
WARREN, Donna 1st Narwee Rover Crew
WARREN, Geoffrey John 1st Narwee Rover Crew

69th Presentation, 1986

HARRIS, Rebecca Anne Lane Cove Rover Crew
KING, Edward Paul 1st Cardiff Rover Crew
KNIGHT, Christopher Noel Lane Cove Rover Crew

70th Presentation, 1987

LAMB, Brian Reka Rover Crew
MCLAUGHLIN, Paul Kalangadoo Rover Crew
MULLAMPY, Dorothy 1st Windang Rover Crew

71st Presentation, 1987

BURKE, Ian James 2nd Panania Rover Crew
CLEWORTH, Rosalyn Mary 1st East Roseville Rover Crew
GUSTAVSON, Anita Lones Rover Crew
JAGO, Bryan Gary 2nd Canterbury (St Paul's) Rover Crew
JOHNSTON, Jeff Allen Eastwood Rover Crew
MCCANN, Stephen William Eastwood Rover Crew
PRYOR, Wayne Edward Norton 1st/2nd West Killara Rover Crew
SIMPSON, David Ian 1st Epping Rover Crew

72nd Presentation, 1987

MCINTOSH, Brett Haven Rover Crew
POUND, Graham Robert 2nd Canterbury (St Paul's) Rover Crew
QUINN, Terry Michael North Illawarra Rover Crew
WILLIAMS, Janelle Dianne Mt Nebo Rover Crew
WILSON, Robert John 1st Gosford Rover Crew

73rd Presentation, 1988

APTHORPE, Michael John 1st East Ryde Rover Crew
AUBIN, Raoul Stirling Marie 1st/2nd North Epping Rover Crew
GASH, Brett Ronald Lones Rover Crew
GOESCH, Peter John 1st East Roseville Rover Crew
LACEY, Warren James Kotara Rover Crew
STOCKFORD, Vanessa Laurel 1st Westmead Rover Crew
TRELOAR, Steven George Lones Rover Crew

74th Presentation, 1988

CASH, Brent Kingsford 2nd West Epping Rover Crew
CASH, Leone 2nd West Epping Rover Crew
ELLIOTT, Wayne Michael 1st Putney Rover Crew
JACK, Anthony Neil 2nd Normanhurst Rover Crew
LAMB, Darrell Neil Reka Rover Crew
LAMB, Michelle Janice Reka Rover Crew
MARTIN, Sue 1st Bulli Rover Crew

75th Presentation, 1989

HERD, Bronwyn Lee Reka Rover Crew
HORNER, Mark Patrick Bland Oak Rover Crew

76th Presentation, 1989

HARSAS, Mark Phillip Stingray Rover Crew