Queen’s Scout Honour roll: 2000

Those who Qualified for the Queen’s Scout Award in 2000

ADAMS, Gregory Mark 1st Frenchs Forest
ALLEN, Christopher David 1st Figtree
BALL, Christopher John 1st Wearne Bay
BARAGRY, Alexandra Julia Killara
BAUMGART, Megan Elizabeth 1st Rathmines
BLAIKIE, Jennifer Louise 1st Mosman
BOES, Levi Geoffery 1st Figtree
BROWN, Jannett 1st Byattunga
BURN, Morenna Lenore 1st East Ryde
CAMPBELL, Alison Anne 1st Ingleburn
CAMPBELL, Hannah Mary 2nd Canterbury (St Paul’s)
CARDWELL, Belinda Clare 1st Finley
CHAPMAN, Alexander Ian 1st Illaroo
DAWSON, Peter Graham 1st Kiama
FARLOW, Belinda Margaret 1st East Ryde
FORD, Ryan Matthew 1st Como-Jannali
FORGAN, Brendan Maurice 1st Grays Point
FREDRIC, James Edward 1st Turramurra
FUMINI, Aaron Wade 1st Thirroul
GIBSON, Andrew Robert 1st Gosford
GIBSON, Keiran Blake 1st East Ryde
GILL, Russell John 1st Turramurra
GREAVES, Alison Margaret 1st Kentlyn
GRZIC, Peter John Eastwood
HABERFIELD, Kylie Louise Ettamogah
HAYLOCK, Robert David Killara
HELLMUTH, Erin Leigh 1st Figtree
HODGSON, Sturt Adam 1st Caringbah
HOYE, Bethany Jane 2nd Orange
KEARNEY, Lindsay Rutherford Stanley 1st Lane Cove
KENNEDY, David Gareth 1st Warilla
KIEMSKI, Nicholas Michael 1st Korrahill
KLEU, Geoffrey Jonathan 1st North Rocks
MCARDLE, Corey John 1st Loftus
MCARDLE, Luke Robert 1st Loftus
MCINTOSH, Joel Jay 1st Figtree
MCKAY, Annalisa 2nd Baulkham Hills
MCNAIRN, Melinda 1st Loftus
MORTON, Robert Christopher 1st Seaforth
MUELLER, Andrea Joan 2nd Gordon
NELSON, Zoe Anne 1st North Engadine
OAKES, Joanne Lee Cardiff
OLIVER, Andrew Bruce 2nd Griffith
O’SULLIVAN, Ben Alexander 1st Seaforth
PAYNE, Scott William 2nd Forestville
PERRY, David Graham 1st Moss Vale
PICKETT, Shelley Victoria 1st Ourimbah
PURCELL, Brad Vincent 1st East Ryde
RICHMOND, Lindsey Ellen 2nd Baulkham Hills
ROBINSON, James Peter 1st Caringbah
ROONEY, Christopher James Singleton
SALMON, Leigh James 1st Berkeley Vale
SIMPSON, Adam Andrew 2nd Forestville
SIMPSON, Justin Charles 1st Kelso
SMITH, Lucas Abraham Bailey Killara
STARR, Benjamin James Lones
STEVENSON, John David 3rd Wallsend
STRATER, Tim Maxwell 1st Hunters Hill
TAIT, Hugh Alexander Ramsay Killara
TEGG, Warren Joseph 1st Narwee
THATCHER, Jacinta Jane Lones
TURNER, James Malcolm 2nd Gordon
VAN PUTTEN, Kristy Lee 1st Blaxland
VAN WOERDEN, Olivia 1st Figtree
VILLA-LANDA, Rebecca 1st Berkeley Vale
WARDLE, Aaron Christopher 3rd Merrylands
WATERHOUSE, David Paul 1st Port Macquarie
WATTS, Samantha Lee 1st North Engadine
ZBIK, Andrew Edward 1st Parramatta