Queen’s Scout Honour roll: 2002

Those who Qualified for the Queen’s Scout Award in 2002

BERRY, Allana Elizabeth Ettamogah
BROWN, Danielle Lillian Peakhurst
BUGGIE, Christopher John Peakhurst
BURGESS, Kira M’Lea Cessnock City
CAHILL, Elizabeth Anne 1st Hunters Hill
CARTER, Rebecca Margaret 1st Kiama
CHARLTON, Neil Robert John West Pennant Hills Valley
CHILDS, Stephanie Ann Killara
COMMINS, Elissa Nicole 1st Turramurra
CUTTS, Matthew James West Pennant Hills Valley
DODSON, Sean Wesley 1st Camden South
DONALDSON, Rhiannon 1st Belmont North
EZOLD, Scott William 1st Windang
GREEN, Samuel Peter Michael 1st Austinmer
HAHN, Christopher 1st Lindfield
HAMMOND, Kerrie Anne 4th Wollongong
HARRIS, Timothy James 1st Gosford
HATCHER, Chloe 1st North Richmond
HEYNING, Peter Phillip Ross 1st Mullumbimby
HOYE, Jonathon Lee 2nd Orange
KALSOW, Kyle Robert 1st Windang
KEIRS, Samantha Singleton
LANGTON, Kylie Maree 1st North Engadine
LEMCKE, Matthew Bernard 1st Kiama
LIDBETTER, Paul Anthony 1st Berkeley Vale
LUNDIE-JENKINS, Amy Louise 1st Bardia
LYNCH, Katherine Linda 1st Kentlyn
MARTIN, Jason Russell 2nd Orange
MCDONALD, Richard Edward 2nd Griffith
MERRY, Phillip Michael 1st Narooma
MORAN, Sean Alistair 1st Blaxland
MORETTI, Cassie Louise 1st Bardia
MURRAY, Peter Gordon 1st Collaroy Plateau
PARKS, Christopher James 1st Brush Park
PEEK, Lisa Maree 1st Bardia
RAE, Megan Christine 1st North Engadine
RANKIN, Amy Jane Cessnock City
RATCLIFFE, Anne Valenia 1st Narwee
REID, Peter Gavin 1st Wearne Bay
RITCHIE, Christopher Douglas 2nd Gordon
ROTH, James Edward 2nd Orange
RUSSELL, Matthew David 1st Concord
SAAD, Katrina 1st Narwee
SLATTERY, Trevor Paul 4th Wollongong
STEPNIEWSKI, Kevin Victor 1st Emu Plains
STRUGNELL, Joanna Leigh Killara
TAUNI, Carl Sebastian 1st Tumbi
TAYLOR, Michael Patrick 1st Shoalhaven River
TICKELL, Joshua Edmund 1st Blaxland
UEBERGANG, Kurt Alexander 1st Lindfield
VAN GASTEL, Anthony John 1st Caringbah
WARDLE, Karina Michelle 3rd Merrylands
WATSON, Rebecca Maree 1st Epping
WELLS, Owen Roy 1st Kings Langley
WHITTAKER, James Meyerink 2nd Orange
WICKS, Michael Alexander 3rd Rose Bay (Judean)
WILKINSON, Boyd Edward 1st Kiama
WOLF, Nicholas Peter 3rd Rose Bay (Judean)
YOUNG, Brendan John 1st Caringbah