Queen’s Scout Honour roll: 2018

Those who Qualified for the Queen’s Scout Award in 2018

ANDREW, Lilian 1st Narwee Venturer Unit
ARGENT, Jack 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai Venturer Unit
ASTLEY, Owen 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
BAKER, Thomas Killarney Heights Venturer Unit
BARBER, Bruce 1st Thirroul Venturer Unit
BARLOW-HUNT, Benedict 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
BARTLETT, Cooper 1st Balmoral Venturer Unit
BATES, Tenayah Peel Valley Venturer Unit
BATH, Aidan 1st Kellyville Venturer Unit
BLOUNT, Nicholas 1st Seaforth Venturer Unit
BLOW, Isabella 1st Carlingford Venturer Unit
BRADY, Marcus Killara Venturer Unit
BULLIVANT, Lachlan 1st Keiraville Venturer Unit
BURROWS, Michael 1st Carlingford Venturer Unit
CHU, Dan-Tam 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
COLLINS, Alyssa 1st Swansea Venturer Unit
CONNOR, Jonathon 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
COOK, Matthew Singleton Venturer Unit
CUMMINS, Grace 1st Keiraville Venturer Unit
DAVIS, Liberty 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
DIXON, Molly 2nd St Ives Venturer Unit
EASTON, Tahlia 1st Gosford Venturer Unit
ELLIOT, David 1st Springwood Venturer Unit
ELLIS, Angus 1st Belmont Venturer Unit
FALVEY, Lucy 1st Dural Venturer Unit
FULLER, Florence Singleton Venturer Unit
FULLER-SIMPSON, Stella 1st Swansea Venturer Unit
HO, Minh 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
HOFFMAN, Patrick 1st Lindfield Venturer Unit
HOSKEN, Taylor 2nd Gordon Venturer Unit
HULL, James 1st Haberfield Venturer Unit
KATEN, Emma 1st Carlingford Venturer Unit
KENNEDY, Connor 1st South Penrith Venturer Unit
KOHLMANN, Jed 1st Lindfield Venturer Unit
LECKIE, Thomas Peel Valley Venturer Unit
MAHER, Sophie Normanhurst Venturer Unit
MARSDEN, Emily Belrose Venturer Unit
MARTIN, Daniel Brookvale/Curl Curl Venturer Unit
MARTIN, Spencer 1st Jamberoo Venturer Unit
MERCIECA, Bethany 1st Blaxland Venturer Unit
MORGAN, Alexander 1st Warners Bay Venturer Unit
MURRAY, Claire 2nd Griffith Venturer Unit
NEEDHAM, Brooke 1st Gosford Venturer Unit
NGUYEN, Vu 1st Canley Heights Venturer Unit
O’CONNOR, Cormac 1st Clovelly Venturer Unit
O’CONNOR, Micheal 1st Clovelly Venturer Unit
OZOLS, Mikayla 1st/2nd Merrylands (St Anne’s) Venturer Unit
PIERCE, Owain 1st Bangor Venturer Unit
PILLAI, Anusha 1st Carlingford Venturer Unit
PITMAN, Samuel 1st Turramurra Venturer Unit
RANDLE, Kieran West Pennant Hills Venturer Unit
RICHARD, Christopher 1st Ermington Venturer Unit
SMITH, Bree Lones Venturer Unit
SOARS, Max 1st Lilli Pilli Venturer Unit
STEPHENSON, Antony Belrose Venturer Unit
STUBLEY, Benjamin 4th Kingsgrove Venturer Unit
TAYLOR, Benjamin 2nd Gordon Venturer Unit
TAYLOR, Misha Drummoyne Venturer Unit
THOMAS, Joshua 1st Caringbah Venturer Unit
TOMS, Alexander 1st Castle Hill Venturer Unit
TURNER, Sean 1st Winston Hills Venturer Unit
VINEY, Liam 1st Lilli Pilli Venturer Unit
WARNER, Sophie Walarmura Venturer Unit
WHILEY, Oliver 1st Clovelly Venturer Unit
WHITEHEAD, Thomas 1st South Wallsend Venturer Unit
WILBY, Caitlin 1st Carlingford Venturer Unit